пʼятниця, 22 квітня 2011 р.

Anime Calendar (March and April)

Ще минулого року я почала облаштовувати своє робоче місце, мій творчий куточок. Робила різні коробочки, папочки, вирізала написи, розвішувала стрічки і таке інше. Ось нарешті справа дійшла і до оформлення стіни. Для того щоб не втрачати відчуття реальності потрібен настінний календар, який завжди буде під рукою. І тут я вирішила пофантазувати і зробити його якимось оригінальним. Скачавши інтернету прості загатовки календаря  (вибирала такі у яких буде місце для нотаток на кожен день; розміри 11х15 см)  роздрукувала на білому папері . Їх я вирішила наклеїти на основу, яку заздалегідь підготувала (15х21 см). За основу мені послужив цупкий картон, який я розмалювала акриловими фарбами на власний смак. Повністю не замальовувала адже більшу частину закриє календар (тільки потім зрозуміла, що можна було ще менше замалювати), почекала доки повністю висохне і нанесла мій улюблений кракелюрний лак. Тут найголовніше, якщо я хочу велитенські тріщени, які показані на першому фото, то перед нанесенням другого слою чекаю зовсім недовго 10-15 хв, а якщо зовсім дрібні, то можна і на ніч залишити. Оптимальним варіантом особисто для мене є від 45 хв до 1 год. Підбирати слід контрастні тони, щоб гарно було видно тріщини. 
Оскільки у мене тематичний календар я вирішила доповнити його картинками. Розміри у них досить незвичні. Усі вони витянутої форми(5х11 см). Картинку разом із календарем я наклеїла на підкладку(11х20 см). І все це разом помістила на основу, відцентрувала і приклеїла. 
Під календарем знаходиться тоненька полосочка на якій написаний девіз, хороших вислів чи настанова на теперішній місяць. А зверху підпис до фото чи назва аніме.


Висить він на кільцях у які я протягнула стрічку.
Кожного дня я стараюсь записувати важливі події, дні народження чи майбутні справи, це досить зручно. 
Загалом результатом я задоволена, календар вийшов цікавим.  

0 comments:

Дописати коментар